Menu
Zavřít

Aktivace VW Connect

Aktivace VW Connect

Úspora času, nejaktuálnější informace a pohoda bez stresu - vše je jen otázka nastavení. Inteligentní asistenti z paketu služeb VW Connect znají Vaše osobní preference a usnadní Vám život v době, kdy nevíte, kde Vám hlava stojí. Přesvědčte se sami.

Postup pro připojení automobilu do sítě

Vezměte prosím na vědomí, že pro využívání všech funkcí v plném rozsahu je nutné, aby uživatel měl svůj uživatelský účet Volkswagen ID a uzavřenou separátní smlouvu se společností Volkswagen AG na využívání mobilních služeb online.

1. Stáhněte si aplikaci VW Connect

Stáhněte si bezplatnou aplikaci https://play.google.com/store/apps/details?id=com.volkswagen.weconnect do Vašeho chytrého mobilního telefonu. Pro operační systém Android ji najdete v obchodě App Store, pro operační systém iOS v obchodě Google Play Store.

We Connect v App Store

We Connect v Play Store

2. Založte si uživatelský účet

Pomocí svého Volkswagen ID se přihlaste do aplikace. V případě, že doposud žádné Volkswagen ID nemáte, aplikace Vás krok po kroku provede procesem registrace.

3. Zadejte VIN kód Vašeho vozu

Prostřednictvím VIN kódu zadejte do aplikace Váš automobil Volkswagen. VIN kód najdete ve velkém i malém technickém průkazu od vozidla a také pod předním sklem Vašeho vozu.

4. Aktivujte VW Connect

Po dokončení aktivace postupujte podle pokynů uvedených v aplikaci. Díky inteligentním službám se v čase stráveném za volantem posunete do digitální budoucnosti.

Jak využívat služby VW Connect ve Vašem voze Volkswagen

Zde najdete podrobný návod pro aktivaci a používání online služeb ve Vašem voze.

Zobrazit návod

Stažení aplikace Volkswagen

 

Seznamte se všemi výhodami služeb VW Connect a Car-Net v jedné aplikaci. Stačí si pouze stáhnout aplikaci Volkswagen pro operační systém Vašeho chytrého mobilního telefonu a propojit jej s Vaším vozem Volkswagen.

Stažení aplikace We Connect z App Store

Stažení aplikace We Connect z Play Store

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen