Hodně stylu. A hodně radosti

Tiguan Allspace R-Line s volitelným designovým paketem R-Line Black Style má výjimečný smysl pro styl doslova vepsaný ve tváři: Mřížka chladiče s ušlechtilým logem R-Line se prezentuje ve dvou barvách - zatímco její vnější lišty jsou chromované, obě vnitřní lišty jsou v černém provedení ve vysokém lesku. V černé barvě jsou rovněž podélné střešní nosiče, kryty vnějších zpětných zrcátek a lišty lemující okna. Společně se zadními bočními okny a oknem dveří zavazadlového prostoru, která jsou zatmavena na 90 %, decentně dokazují kvality tohoto modelu, aniž by přitom prozradily, co se skrývá uvnitř. V harmonii s celkovým designem jsou také černé leštěné trapézové lemy výfuků a 19" kola z lehké slitiny Valencia¹ v černé barvě. Na přání se pak můžete rozhodnout pro 20" kola z lehké slitiny Suzuka¹ v černé barvě nebo kola Misano¹ v černé barvě s leštěným povrchem. Působivý vzhled je tak kompletní.

¹ Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Více informací získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.