IQ.LIGHT LED Matrix

Světlo s IQ.

Volitelné světlomety IQ.LIGHT LED Matrix díky dynamické regulaci dálkových světel neoslňují ostatní účastníky silničního provozu.¹ A nezáleží na tom, zda je to ve dne nebo v noci, platí to za každého počasí: Světlomety se ideálním způsobem přizpůsobují aktuální jízdní situaci. A navíc také velice dobře vypadají. Další pěkný efekt je, že když se blížíte k Vašemu vozu ID.3, ten na Vás svými světlomety IQ.LIGHT LED Matrix² "mrkne", což mu dodává téměř lidské jednání. A probouzí k němu ještě větší sympatie.

Lane Assist

Váš model ID.3 zůstává ve svém jízdním pruhu

Při monotónních jízdách může někdy dojít k nebezpečným situacím. Při nich se uplatní volitelný systém pro udržování vozu v jízdním pruhu Lane Assist, který od rychlosti 60 km/h rozpozná situaci, kdy vozidlo neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh¹, a prostřednictvím protipohybu řízení vrátí pozornost řidiče k dění na vozovce.¹

ACC

Velmi hustý provoz? Žádný důvod ke stresu

Volitelný adaptivní tempomat ACC přizpůsobuje rychlost Vašeho automobilu rychlosti vpředu jedoucího vozu a udržuje tak od něj Vámi přednastavený odstup, a to až do Vámi zadané maximální rychlosti³. Váš ID.3 automaticky zpomaluje a opětovně zrychluje a usnadňuje Vám tak ovládání vozu.¹

//1// V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy. //2// V kombinaci s volitelným zamykacím a startovacím systémem bez přímého použití klíče „Keyless Advanced“. //3// Až do rychlosti max. 210 km/h.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.