Menu
Zavřít

Android Auto™

Android Auto™

Díky Android Auto™ od Google™ ovládáte vhodné aplikace ve svém smartphonu s operačním systémem Android bezpečně během jízdy. U vozidel připravených pro We Connect je používání Android Auto™ nyní na základě možnosti bezdrátového připojení pro navigační systémy "Discover Media" a "Discover Pro" a rovněž pro "Ready 2 Discover" obzvlášť pohodlné. Pomocí Google Voice™ ovládáte všechno hlasovým povelem a necháte si přehrávat například skladby z YouTube Music™, Pandora nebo Spotify. Již nyní je podporováno mnoho dalších aplikací. Další informace získáte přímo u Google™.

Popis funkce

Díky rozhraní Android Auto™ od společnosti Google™ lze vybrané aplikace a data z Vašeho chytrého mobilního telefonu paralelně zobrazit ve Vašem zorném poli na displeji infotainment systému Vašeho vozu Volkswagen, odkud je lze pohodlně a přehledně ovládat. Lze tak jednoduše přistupovat například k hudbě, zprávám, navigačním mapám nebo audioknihám. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace.¹

Rozhraní Android Auto™ podporuje kromě aplikací od společnosti Google™ mimo jiné také tyto aplikace

Spotify, Stitcher, Skype

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen