Vítejte ve Vaší komfortní zóně.

Komfort ovládání

Golf Vám díky digitálnímu širokému velkoplošnému displeji zajišťuje vysoký komfort ovládání. Sériový kombinovaný přístroj "Digital Cockpit" s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) společně s displejem rádia "Composition Media" s úhlopříčkou 8,25 palce (20,9 cm)* pak přináší do kabiny vozu budoucnost.
Celou řadu nastavení a systémů můžete navíc řídit pomocí gest nebo prostřednictvím hlasového ovládání**. Pro Vás to znamená méně manuálních ovladačů a větší komfort. Díky volitelnému zobrazení "Head-up-Display" se pak můžete plně koncentrovat na dění v silničním provozu a přitom máte k dispozici všechny důležité informace, které jsou promítány na čelní sklo přímo v zorném poli.

* Rádio "Composition Media" může být na přání nahrazeno jedním z navigačních systémů "Ready 2 Discover", "Discover Media" nebo "Discover Pro" s dotykovým displejem s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm). S navigačním systémem "Discover Pro" pak tvoří Innovision Cockpit.

** Hlasové ovládání se dodává pro navigační systémy "Ready 2 Discover", "Discover Media" nebo "Discover Pro".

Optional auch mit 25,4 cm (10 Zoll) Touchscreen bei "Ready 2 Discover" und Discover Media. Mit "Discover Pro" wird es zum Innovision Cockpit.

Die Sprachbedienung ist mit den optionalen Navigationsgeräten "Ready 2 Discover" "Discover Media" oder "Discover Pro" verfügbar.

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít
Start Video

Osmá generace již brzy v předprodeji Nový Golf

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen