Bezdrátové rozhraní App-Connect

Infotainment a zábava pro každou příležitost.

Volitelné rozhraní App-Connect umožňuje komfortní využívání aplikací i uložených dat.¹ Hudba, zprávy, navigační mapy nebo audio knihy jsou přenášeny na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze přímo ve Vašem zorném poli ovládat. Pro připojení Vašeho chytrého mobilního telefonu jsou k dispozici tři technologie - Android Auto™ od Google, Apple CarPlay™ a MirrorLink®. Mimořádně příjemné je používání rozhraní Apple CarPlay™, které umožňuje bezdrátové spojení s navigačním systémem "Discover Media" nebo "Discover Pro".

1 App-Connect sdružuje tři technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedocházelo k odvádění pozornosti od dění v silničním provozu, je možné v průběhu jízdy spustit pouze certifikované aplikace. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete zjistit, se kterou z uvedených technologií je Váš chytrý mobilní telefon kompatibilní. Vezměte prosím na vědomí, že některé aplikace nemusí být kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Další informace pro rozhraní Apple CarPlay™ najdete na adrese https:www.apple.com/de/ios/carplay/, pro rozhraní Android Auto™ na adrese https:www.android.com/intl/de_de/auto/ a pro rozhraní MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím
Zavřít
Start Video

Osmá generace již brzy v předprodeji Nový Golf

 
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen