Více zvuku při cestování

Rádia a navigační systémy

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu je rádio a dva navigační systémy - zčásti jako součást sériové výbavy, zčásti jako výbava na přání. Vy můžete rozhodnout o počtu reproduktorů, velikosti a typu displeje a také o možnostech připojení.

Rádio Composition Media, které je součástí sériové výbavy, je vybaveno osmi reproduktory. Podporuje hudební formáty MP3 a WMA, je vybavené slotem na SD karty a umožňuje příjem rádiového signálu v pásmu FM. K jeho další výbavě patří USB-C port a protokol bluetooth pro připojení chytrého telefonu. Rádio Composition Media lze velmi pohodlně ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a se senzorem přiblížení (po přiblížení prstu k ovládacímu poli na displeji se toto pole zvětší a zvýrazní). Ovládání přístroje je proto ještě snazší a komfortnější.

Volitelný navigační systém Dicover Media je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového signálu v pásmu FM, dva sloty na SD karty, USB-A port a možnost připojení chytrého telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém Discover Pro¹, který umožňuje inovativní ovládání pomocí gest. Jedním pohybem ruky tak můžete například přecházet z jedné hudební stanice na druhou. K výbavě patří také velký displej s úhlopříčkou 9,2 palců (23,4 cm), který umožňuje přehledné zobrazení map ve 3D a interní flash paměť. Díky ovládání pomocí hlasových pokynů systém po vyslovení názvu místa a ulice vypočítá trasu cesty k zadané adrese. A zvýšený komfort si můžete užívat i při telefonování, neboť díky technologii bluetooth budete mít obě ruce volné.

1. "Discover Pro": Volitelnou variantu výbavy pro Comfortline a Highline.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.