Vždy v dobré náladě

Pro zajištění přístupu k internetu již ve svém voze nepotřebujete chytrý  telefon. Ve voze Touareg je totiž integrována eSIM karta, která umožňuje využívání mobilních služeb online a internetového rádia.

Pomocí funkce Connected Radio pak můžete poslouchat Vámi zvolenou rozhlasovou stanici i v případě, že se dostanete mimo dosah jejího vysílače. Tato funkce Hybridního rádia může být totiž automaticky a nepozorovaně přesměrována z terestriálního příjmu na streaming signálu z internetu.

Díky funkci Always on jsou z internetu odebírány nejnovější dopravní informace. Na základě těchto předpovědí získáte podle hustoty provozu návrhy trasy cesty optimalizované pro dosažení cíle v nejkratším možném čase.

Další výhodou je, že software je vždy ve své nejnovější verzi, protože aktualizace map i softwaru přístroje jsou stahovány z internetu. Nemusíte tak již ani do servisu ani nemusíte aktualizace provádět manuálně.


eSIM není dostupná ve všech zemích EU. Více informací u autorizovaného prodejce.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Touareg
Výprodej skladu

Touareg
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.