Upgrades

Možnost dodatečné individualizace: Tiguan je vybaven celou řadou funkcí, které lze nejenom aktualizovat, ale jako funkce Upgrades¹ také dodatečně aktivovat. V závislosti na výbavě můžete aktivovat například následující funkce:

  • Navigaci pro rádio Ready 2 Discover
  • Regulaci dálkových světel Light Assist
  • Ambientní osvětlení (více barev)
  • Ambientní osvětlení (efektní osvětlení)
  • Adaptivní tempomat ACC
  • Systém rozpoznávání dopravních značek
  • Hlasového asistenta
  • Rozhraní App-Connect²

Více o Upgrades

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu jako hlavní uživatel, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop na adrese connect-shop.volkswagen.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě In-Car Shop a/nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop získat prostřednictvím aktuálně uvedeného způsobu platby, který lze v daném obchodě zjistit. Dostupnost funkcí Upgrades se může mezi obchody Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Rozhraní App-Connect podporuje technologie Apple CarPlay a Google Android Auto.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.