Park Assist Plus

Park Assist Plus

Váš Volkswagen s volitelným parkovacím asistentem Park Assist Plus Vás při jízdě podél řady zaparkovaných vozidel nejenom informuje, zda je parkovací mezera dostatečně velká, ale dokáže do ní také samostatně zaparkovat.

Park Assist Plus při rychlosti do 40 km/h permanentně vyhledává vhodná podélná parkovací místa a při rychlosti do 20 km/h také vhodná příčná parkovací místa. Jestliže se rozhodnete pro jedno z nalezených parkovacích míst zahájíte parkovací manévr, který asistent Park Assist Plus následně provede. Vy musíte pouze pozorně sledovat proces parkování a v případě, že je to nutné, zasáhnout.

Asistent Park Assist Plus toho však dokáže ještě více. Z podélných parkovacích míst dokáže samostatně také vyjet. Při neúspěšném parkovacím manévru Vám pomůže proces parkování dokončit za Vás.

Paměťová funkce pro parkovací asistent

Parkovací asistent lze volitelně rozšířit o paměťovou funkci. To znamená, že můžete svůj Volkswagen naučit individuální parkovací manévry - například k parkování v přístřešku nebo garáži. Vůz stačí zaparkovat pouze jednou a proces parkování uložit. Váš vůz pak může naučený parkovací manévr opakovat samostatně a tak často, jak budete chtít. Takto lze nastavit až pět parkovacích manévrů.

Park Assist Pro

Park Assist Pro má nejen všechny výhody systému Park Assist Plus, ale navíc Vám umožňuje ovládat parkování a vyjíždění z parkovacího místa pomocí Vašeho chytrého telefonu. Jediné, co pro to musíte udělat, je nainstalovat si do telefonu aplikaci Park Assist Pro. Když Váš Volkswagen najde vhodné parkovací místo, můžete z vozu vystoupit a zahájit proces parkování zvenku pomocí telefonu, který využijete jako dálkové ovládání. Prostřednictvím mobilní aplikace můžete se svým automobilem také vyjet z řady stojících vozidel. V těsných parkovacích místech tak již nebudete muset komplikovaně nastupovat.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.