Ve voze Tiguan lze dodatečně aktivovat celou řadu funkcí a systémů

Možnost dodatečné individualizace: Celou řadu funkcí, kterými je model Tiguan vybaven, je možné nejenom aktualizovat, ale jako tzv. funkce We Upgrade¹ je lze dodatečně také aktivovat. Například infotainment systém Ready 2 Discover je možné rozšířit na plnohodnotný navigační systém nebo lze dodatečně aktivovat rozhraní App-Connect (pro paralelní zobrazení aplikací z mobilního telefonu na displeji infotainment systému) - pro technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od Google je pak možné bezdrátové připojení. Dodatečně lze aktivovat např. také volitelné hlasové ovládání.

¹ Pro užívání služeb We Upgrade je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect a ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro služby We Upgrade. Funkce We Upgrade pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému v menu In-Car Shop. U placených produktů musí být na serveru We Connect Webshop https://shop.volkswagen-we.com zadána jednorázová platební metoda. Získané a aktivované funkce We Upgrade jsou vázané k vozidlu a jsou nepřenositelné.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.