Ukazuje, kam máte jet

Discover Pro

Pro ty, kteří chtějí ještě něco navíc, je pak určen navigační systém Discover Pro, který se dodává jako volitelná výbava od linie Life:

 • všechny informace lze zobrazit na displeji přístrojové desky Digital Cockpit
 • systém je možné ovládat přirozenými hlasovými pokyny bez speciálních příkazů
 • barevný dotykový TFT displej se skleněným povrchem a s úhlopříčkou 23,4 cm, s přibližovacím senzorem a ovládáním pomocí gest
 • FM rádio s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu přes DAB+
 • šest reproduktorů a celkový výkon 4x 20 wattů
 • systém rozpoznávání dopravních značek
 • volitelné telefonní rozhraní Comfort s párováním přes protokol bluetooth (umožňuje také indukční nabíjení a bezdrátové připojení k vnější anténě vozu pro zajištění lepšího příjmu)
 • příprava pro Streaming & Internet¹
 • rozhraní App‑Connect, vč. bezdrátového rozhraní App‑Connect pro technologie Apple CarPlay™ a Android Auto™ od Google²
 • podpora hudebních formátů MP3, AAC a WMA
 • paměť 10 GB pro volné využití
 • nainstalované navigační mapy pro Evropu
 • příprava pro bezplatné využití služeb We Connect Plus, vč. We Connect¹ po dobu 3 let

1) Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net nebo pomocí aplikace Volkswagen We Connect, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb "Streaming & Internet" a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako WLAN hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem "Cubic Telecom" a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního WLAN hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem.

Dostupnost služeb We Connect a We Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit a závisí jak automobilu, tak na jeho výbavě. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese www.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

2) Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese https://android.com/intl/de_de/auto/ a s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nové SUV kupé
Volkswagen Taigo

 1. 1.

  Vůz na této stránce je konceptem před zahájením výroby. Jít nahoru

Nové SUV kupé
Volkswagen Taigo

 1. 1.

  Vůz na této stránce je konceptem před zahájením výroby. Jít nahoru

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen