Udává směr. I pokud jde o poslech hudby

Navigační systém Discover Pro

Pomocí navigačního systému Discover Pro si můžete vybrat Vaše oblíbené skladby, upravit nastavení systému nebo si nechat zobrazit údaje o vozidle - intuitivně a pohodlně přes dotykový displej s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm) nebo pomocí hlasového ovládání. Systém je dále vybaven reproduktory vpředu i vzadu, příjmem digitálního signálu DAB+ a má předinstalovaná data navigačních map². K jeho výbavě patří také USB-C porty (s nabíjecím výkonem až 45 W) a telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth. Navigační systém Discover Pro zahrnuje:

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect včetně bezdrátového rozhraní App-Connect pro technologie Apple CarPlay a Android Auto¹
 • Navigační systém Discover Pro vč. služby Streaming & Internet³
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth
 • Systém rozpoznávání dopravních značek
 • Hlasové ovládání

 

Navigační systém Discover Media

Navigační systém Discover Media je vybaven dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm), intuitivní navigací s rozpoznáváním dopravních značek, anténou pro příjem rádia v pásmu FM a příjmem digitálního signálu DAB+. Součástí výbavy systému je také příprava pro bezdrátové rozhraní App-Connect Wireless, několik USB-C portů (s nabíjecím výkonem až 45 W) a předinstalovaná data navigačních map². Navigační systém Discover Media zahrnuje:

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect včetně bezdrátového rozhraní App-Connect pro technologie Apple CarPlay a Android Auto¹
 • Navigační systém Discover Media vč. služby Streaming & Internet
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth
 • Systém rozpoznávání dopravních značek

Rádio Ready 2 Discover

Je vybavené dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) se senzorem přiblížení, příjmem rádia v pásmu FM a příjmem digitálního signálu DAB+. K jeho výbavě patří:

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect včetně bezdrátového rozhraní App-Connect pro technologie Apple CarPlay a Android Auto¹
 • Navigační systém Discover Media vč. služby Streaming & Internet
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth
 • Příprava pro pozdější aktivaci navigační funkce Discover včetně služby Streaming & Internet

Rádio Composition

Zaujme svým zvukem i vzhledem: rádio Composition. Součástí jeho výbavy je:

 • Barevný TFT dotykový displej s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm)
 • Příjem rádia v pásmu FM a tunerem s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • Až 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB-C porty
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes bluetooth
 • Příjem digitálního signálu DAB+

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™ a Android Auto™. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/.

Pro užívání služeb VW Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect. Dále je pro služby VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Využívání mobilních služeb online VW Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb "Streaming & Internet" a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako wifi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem "Cubic Telecom" a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního wifi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb VW Connect a VW Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit a je závislá jak na automobilu, tak na jeho výbavě. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Německo, Itálie, Chorvatsko (částečně), Lichtenštejnsko, Malta (částečně), Rakousko, Polsko (částečně), San Marino, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán.
Další data navigačních map a jejich aktualizace najdete na adrese https://www.volkswagen.at/service-zubehoer/volkswagen-original-zubehoer/navigation

Sériová výbava pro variantu T-Roc Life, Style a R-Line.

Pro užívání služeb a funkcí We Upgrade je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect a ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro služby a funkce We Upgrade. Funkce We Upgrade dostupné pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v internetovém obchodě na adrese shop.volkswagen-we.com. Pro placené produkty z nabídky We Upgrade musí být v internetovém obchodě jednorázově zadán a uložen způsob platby. Funkce aktivované prostřednictvím služeb We Upgrade jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.