Udává směr. I pokud jde o poslech hudby

Navigační systém Discover Pro

Volitelný navigační systém Discover Pro, který je k dispozici pro variantu T-Roc Style a vyšší, je více než jen pouhou navigací. Je vybaven TFT dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm). Současně nabízí také nejmodernější technické funkce, díky nimž bude Vaše jízda automobilem ještě komfortnější a připojení do sítě a tím spojení se světem bude ještě snadnější: 

 • Ovládání pomocí gest
 • Rozpoznávání dopravních značek
 • Hlasové ovládání
 • Rozhraní App-Connect, včetně bezdrátového App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay¹
 • Příprava pro služby We Connect a We Connect Plus, včetně funkce Streaming & Internet²
 • Volitelně: LTE & indukční nabíjení

Navigační systém Discover Media

Dobrá zábava a ty nejlepší informace potřebné pro dosažení cíle: A díky inteligentním službám z nabídky We Connect Plus¹ budete mít k dispozici dopravní informace téměř v reálném čase a budete tak moci cestovat ještě pohodlněji a s menším stresem. Náš volitelný navigační systém Discover Media:

 • Barevný dotykový TFT displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a senzorem přiblížení
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty (Typ C)
 • Rozhraní App-Connect, vč. bezdrátového App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay¹
 • Telefonní rozhraní pro připojení telefonu přes bluetooth
 • Předinstalovaná data navigačních map pro Evropu³
 • Příprava pro služby We Connect Plus, bezplatně po dobu 1 roku, včetně služeb We Connect²

Rádio Ready 2 Discover

Volitelné⁴ rádio Ready 2 Discover podporuje dodatečné aktualizace⁵. Může se tak proměnit na plnohodnotný navigační systém. Jeho další výbava zahrnuje:

 • Barevný displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm)
 • Dotykový displej se senzorem přiblížení
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty Typ C
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes bluetooth
 • Rozhraní App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro technologie Android Auto a Apple CarPlay¹
 • Příprava pro služby We Connect a We Connect Plus²

Rádio Composition

Zaujme svým zvukem i vzhledem: rádio Composition.

 • Barevný TFT dotykový displej s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm)
 • FM rádio a tuner s anténní diverzitou pro zajištění optimálního příjmu
 • Až 6 reproduktorů s vysokým výkonem
 • 2 USB porty Typ C
 • Telefonní rozhraní pro připojení mobilního telefonu přes bluetooth
 • Příjem digitálního signálu DAB+

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Pro užívání služeb We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect. Dále je pro služby We Connect, resp. We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen We Connect, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Využívání mobilních služeb online We Connect je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Náklady spojené s datovými přenosy v Evropě v rámci pokrytí signálem mobilní sítě s výjimkou služeb "Streaming & Internet" a jednotlivých In-Car aplikací nese společnost Volkswagen AG. Pro využívání služeb "Streaming & Internet", jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako wifi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem "Cubic Telecom" a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat internetové rádio nebo streamování médií prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého mobilního telefonu), které podporuje funkci mobilního wifi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro využívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Dostupnost služeb We Connect a We Connect Plus v popsaných paketech se může v jednotlivých zemích lišit a je závislá jak na automobilu, tak na jeho výbavě. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Německo, Itálie, Chorvatsko (částečně), Lichtenštejnsko, Malta (částečně), Rakousko, Polsko (částečně), San Marino, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán.
Další data navigačních map a jejich aktualizace najdete na adrese https://www.volkswagen.at/service-zubehoer/volkswagen-original-zubehoer/navigation

Sériová výbava pro variantu T-Roc Life, Style a R-Line.

Pro užívání služeb a funkcí We Upgrade je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect a ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro služby a funkce We Upgrade. Funkce We Upgrade dostupné pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v internetovém obchodě na adrese shop.volkswagen-we.com. Pro placené produkty z nabídky We Upgrade musí být v internetovém obchodě jednorázově zadán a uložen způsob platby. Funkce aktivované prostřednictvím služeb We Upgrade jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.