T-Cross
Soundsystém Beatsaudio

Soundsystém Beatsaudio™ je na přání k dispozici od varianty výbavy Life. Jeho vzájemně sladěné reproduktory zajistí na každém sedadle vynikající zvuk, který přídavný subwoofer doplňuje extra hlubokými basy, jež bezprostředně způsobí vibrace celého těla. Celý tento zvukový klenot ovládáte prostřednictvím Vašeho infotainment systému. Instalace soundsystému Beatsaudio™ nijak neomezuje objem zavazadlového prostoru.

  • Celkový výkon 300 wattů
  • Subwoofer
  • Digitální 8kanálový zesilovač
  • 6 reproduktorů s přizpůsobeným výkonem

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.