T-Cross
Rádio a navigace

Díky volitelnému navigačnímu systému pojedete tím správným směrem a při cestě do cíle si budete užívat dobrou zábavu. Další volbou je rádio Ready 2 Discover včetně služby Streaming & Internet, které může být na přání vybavené navigací.¹

Rádio Composition

Slyšíte? Rádio Composition s dislejem s úhlopříčkou 8 palců (21 cm) se ve Vašem voze postará o dobrou zábavu. Součástí jeho výbavy je totiž také příjem digitálního signálu DAB+, dva USB-C porty a telefonní rozhraní.

 • 2 reproduktory
 • Digitální panel přístrojové desky Digital Cockpit
 • Rozhraní App-Connect s podporou technologií Apple CarPlay a Android Auto
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • Dva porty USB-C (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth

Rádio Ready 2 Discover včetně služby Streaming & Internet¹

Rádio Ready 2 Discover včetně služby Streaming & Internet¹, které je volitelnou výbavou od varianty T-Cross Life, zahrnuje dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a zajistí Vám více než jen zábavu a informace na úrovni doby. Díky příjmu digitálního signálu DAB+, jenž je součástí jeho sériové výbavy, si můžete užívat čistý ničím nerušený příjem. Rádio Ready 2 Discover je navíc možné upgradovat a lze jej tak i po zakoupení vozu proměnit na plnohodnotný navigační systém. Upgrade navigace² je možné provést prostřednictvím obchodu In-Car Shop, který je součástí infotainment systému vozu.

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro technologie Apple CarPlay a Android Auto³
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth
 • Příprava pro pozdější aktivaci navigační funkce Discover Media včetně služby Streaming & Internet²

Navigační systém Discover Media včetně služby Streaming & Internet¹

Součástí navigačního systém Discover Media je dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). Zajišťuje intuitivní navigaci a je vybaven rozpoznáváním dopravních značek a anténou pro příjem signálu v pásmu FM i digitálního signálu DAB+. K jeho výbavě patří navíc příprava pro bezdrátové rozhraní App-Connect Wireless³ a také několik USB-C portů (s nabíjecím výkonem až 45 W). Systém Discover Media má rovněž předinstalované navigační mapy.⁴

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro technologie Apple CarPlay a Android Auto³
 • Navigační systém Discover Media včetně služby Streaming & Internet¹
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth
 • Rozpoznávání dopravních značek

Navigační systém Discover Pro včetně služby Streaming & Internet¹

Pro všechny, kteří chtějí mít ještě více funkcí infotainmentu je k dispozici navigační systém Discover Pro, který je od varianty T-Cross Life v nabídce volitelné výbavy. Součástí systému je dotykový displej s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm), hlasové ovládání, rozpoznávání dopravních značek a celá řada pokročilých technických funkcí, jako je například senzor přiblížení nebo ovládání pomocí gest, díky nimž bude každá Vaše jízda ještě pohodlnější.
Navigační systém Vám umožní vybrat Vaši oblíbenou hudbu, systémová nastavení nebo jízdní data - to vše pohodlně prostřednictvím dotykového ovládání nebo pomocí hlasových pokynů. Systém zaujme svým dotykovým displejem s úhlopříčkou 9,2 palce (23,4 cm). Jeho součástí jsou předinstalované navigační mapy⁴, reproduktory vpředu i vzadu, stejně jako příjem digitálního signálu DAB+. Infotainment systém dále zahrnuje USB-C porty (s nabíjecím výkonem až 45 W) a telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth.

 • 6 reproduktorů
 • Rozhraní App-Connect, vč. App-Connect Wireless pro technologie Apple CarPlay a Android Auto³
 • Navigační systém Discover Pro včetně služby Streaming & Internet¹
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (nabíjecí výkon až 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth
 • Rozpoznávání dopravních značek
 • Hlasové ovládání

Hlasové ovládání

Díky intuitivnímu hlasovému ovládání můžete pomocí Vašeho hlasu pohodlně řídit rádio, funkce telefonu, volitelnou navigaci a vybírat hudbu. Pomocí hlasového zadání je například možné vybrat rozhlasovou stanici, kontakt v adresáři telefonu nebo zvolit vyhledané telefonní číslo.

Pro užívání služeb VW Connect/We Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/We Connect. Dále je pro služby VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG, a to buď na portálu www.myvolkswagen.net nebo pomocí aplikace Volkswagen, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect Plus/We Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.myvolkswagen.net nebo pomocí aplikace Volkswagen, která je k dispozici v AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Pro zákazníky služeb VW Connect a VW Connect Plus: Využívání mobilních služeb online je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání služeb Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici, prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro zákazníky služeb We Connect a We Connect Plus: Využívání mobilních služeb online je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání streamovací služeb jednotlivých InCar aplikací, stejně jako WiFi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici, prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).
Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý mobilní telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. Které služby jsou obsažené v paketech VW Connect a VW Connect Plus nebo We Connect a We Connect Plus závisí na zemi, ve které jsou využívány. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. To platí i pro služby od dodavatelů třetích stran. Smlouva na využívání online služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se může v průběhu trvání smlouvy měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese www.connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect / We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě Volkswagen Connect Shop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Dostupnost funkcí Upgrades se může v obchodech Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Rozhraní App-Connect umožňuje využívání technologií Apple CarPlay a Android Auto. Za obě tyto technologie nesou odpovědnost společnosti Apple, resp. Google. Společnost Volkswagen nemá žádný vliv na dostupnost technologií Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých zemích, která se může lišit. Dostupnost technologie Apple CarPlay lze zjistit na stránce https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a technologie Android Auto na stránce https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkce se mohou v průběhu trvání smlouvy měnit, resp. mohou být omezeny. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma technologiemi.
Informace o kompatibilitě chytrých telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Android Auto je registrovanou značkou společnosti Google LLC.

Německo, Itálie, Chorvatsko (částečně), Lichtenštejnsko, Malta (částečně), Rakousko, Polsko (částečně), San Marino, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán. Další data navigačních map najdete a aktualizace najdete na stránce www.volkswagen.cz

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.