T-Cross
Parkovací asistent Park Assist

Váš T-Cross může být od varianty výbavy Life vybaven parkovacím asistentem Park Assist, který při jízdě dokáže nejenom rozpoznat, zda je parkovací mezera dostatečně velká, ale dokáže do ní také samostatně zaparkovat.¹ Při rychlosti do 40 km/h permanentně vyhledává vhodná podélná parkovací místa a při rychlosti do 20 km/h také vhodná příčná parkovací místa.

Jestliže se rozhodnete pro jedno z nalezených parkovacích míst zahájíte parkovací manévr, při kterém asistent Park Assist přebere řízení vozu. Vy musíte pouze ovládat pedály plynu a brzdy a pozorně sledovat proces parkování.

Z podélných parkovacích míst dokáže Park Assist také samostatně vyjet.¹,²

Funkce systému Park Assist je demonstrována na voze Polo.

V rámci možností daných systémem.

Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.