T-Cross
Koncepce prostoru

Přední sedadla nového vozu T-Cross zajišťují díky vysoké pozici sezení dobrý výhled na okolí vozu. Opěradlo sedadla spolujezdce je možné na přání zcela sklopit - to je velmi praktické, když potřebujte přepravit neskladné předměty. Větší prostor pro přepravu věcí můžete vytvořit také díky posuvné a sklopné lavici zadního sedadla. Objem zavazadlového prostoru se tak pohybuje v rozmezí 385 až 455 litrů, měřeno do výšky opěradel zadních sedadel. Po sklopení zadních sedadel (dělených v poměru 60:40) vznikne rovná ložná plocha, nad níž se rozkládá zavazadlový prostor o objemu až 1281 litrů (do výšky opěradel předních sedadel), který umožňuje naložit předměty o délce až 2,4 m.¹ Součástí flexibilní koncepce vnitřního prostoru jsou také úložné přihrádky a kapsy, držáky nápojů a odkládací přihrádka na mobilní telefon ve středové konzole.

Ujistěte se prosím, že Váš náklad je vždy zajištěný v souladu s předpisy.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.