Větší flexibilita. Více možností

Nový T-Cross: Koncepce prostoru

Přední sedadla nového vozu T-Cross zajišťují díky vysoké pozici sezení dobrý výhled na okolí vozu. Opěradlo sedadla spolujezdce je možné na přání zcela sklopit - to je velmi praktické, když potřebujte přepravit neskladné předměty. Větší prostor pro přepravu věcí můžete vytvořit také díky posuvné a sklopné lavici zadního sedadla. Po jejím sklopení se objem zavazadlového prostoru zvětší až na 1281 litrů a umožňuje tak naložit předměty o délce až 2,4 m.¹ Součástí flexibilní koncepce vnitřního prostoru jsou také úložné přihrádky a kapsy, držáky nápojů a odkládací přihrádka na mobilní telefon ve středové konzole.

Ujistěte se prosím, že Váš náklad je vždy zajištěný v souladu s předpisy.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Předprodej v prosinci 2023

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen