T-Cross
Klimatizace

Vnímání teploty je zcela individuální: Zatímco jeden ještě mrzne, druhému je možná již horko. Řešením tohoto stavu je dvouzónová klimatizace Air Care Climatronic, jež je volitelnou výbavou od varianty T-Cross Life a která umožňuje nezávislou regulaci teploty pro řidiče a spolujezdce. Klimatizace Air Care Climatronic toho umí ale ještě více - například hluk ventilátoru se snižuje s klesající rychlostí jízdy. Jestliže aktivujte ostřikovače čelního skla nebo když zařadíte zpátečku, ventilace se automaticky přepne na vnitřní cirkulaci. Do interiéru vozu se tak nedostanou nepříjemné pachy a teplota ve voze bude vždy příjemná.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.