Tato klimatizace myslí sama

Nový T-Cross: Klimatizace

Vnímání teploty je zcela individuální: Zatímco jeden ještě mrzne, druhému je možná již horko. Řešením tohoto stavu je dvouzónová klimatizace Air Care Climatronic, jež je volitelnou výbavou od varianty T-Cross Life a která umožňuje nezávislou regulaci teploty pro řidiče a spolujezdce. Klimatizace Air Care Climatronic toho umí ale ještě více - například hluk ventilátoru se snižuje s klesající rychlostí jízdy. Jestliže aktivujte ostřikovače čelního skla nebo když zařadíte zpátečku, ventilace se automaticky přepne na vnitřní cirkulaci. Do interiéru vozu se tak nedostanou nepříjemné pachy a teplota ve voze bude vždy příjemná.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Předprodej v prosinci 2023

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen