T-Cross
Interiér

Atmosféru pohodlí v interiéru vozu vytvoří vysoce kvalitní povrch přístrojové desky z materiálu Soft Touch, stejně jako umělá kůže na palubní desce a panelech dveří. Další komfort a dobré držení těla v průběhu jízdy zajišťují sportovně-komfortní sedadla pro varianty výbavy Style nebo R-Line. K tomu je model vybaven celou řadou moderních technologií: Digitálním kombinovaným panelem přístrojové desky Digital Cockpit s barevným displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) - který je již součástí sériové výbavy, na přání je pak k dispozici navigační systém Discover Pro. V modelech T-Cross R-Line a Style je součástí sériové výbavy také indukční nabíječka, jež umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho chytrého telefonu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.