Komfort ve spojení s inovacemi

Nový T-Cross: Interiér

Atmosféru pohodlí v interiéru vozu vytvoří vysoce kvalitní povrch přístrojové desky z materiálu Soft Touch, stejně jako umělá kůže na palubní desce a panelech dveří. Další komfort a dobré držení těla v průběhu jízdy zajišťují sportovně-komfortní sedadla pro varianty výbavy Style nebo R-Line. K tomu je model vybaven celou řadou moderních technologií: Digitálním kombinovaným panelem přístrojové desky Digital Cockpit s barevným displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) - který je již součástí sériové výbavy, na přání je pak k dispozici navigační systém Discover Pro. V modelech T-Cross R-Line a Style je součástí sériové výbavy také indukční nabíječka, jež umožňuje bezdrátové nabíjení Vašeho chytrého telefonu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Předprodej v prosinci 2023

Nový T-Cross

Předprodej v prosinci 2023

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen