T-Cross
Dynamická regulace dálkových světel

Volitelná dynamická regulace dálkových světel Dynamic Light Assist Vám zajistí lepší výhled při nočních jízdách. Systém dokáže rozpoznat protijedoucí i vpředu jedoucí vozidla a automaticky cloní dálková světla v prostoru, kde se nacházejí

V obydlených oblastech pak dojde k automatickému přepnutí dálkových světel na světla potkávací. Pro Vás to znamená, že můžete déle a častěji jezdit s dálkovými světly. Vozovka před vozidlem je tak lépe osvětlena a Vy můžete dříve rozpoznat případné překážky.

V rámci možností daných systémem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.