Telefonní rozhraní Comfort

Zůstaňte ve spojení

Volitelné telefonní rozhraní Comfort umožňuje pohodlné telefonování v průběhu jízdy. Mimořádně praktická je také integrovaná odkládací přihrádka s funkcí indukčního nabíjení a indukční vazba na vnější anténu, která zajišťuje velmi kvalitní příjem při telefonování přes hands free. Telefonní rozhraní lze pohodlně ovládat pomocí multifunkčního ukazatele, multifunkčního volantu nebo dotykového displeje rádia. Součástí rozhraní je také další USB port pro připojení externího zařízení.

Indukční nabíjení

Máte vždy po ruce nabíjecí kabel, když máte vybitou baterii Vašeho chytrého telefonu? Ve voze T-Cross již na nabíjecí kabel nemusíte myslet. Váš mobil stačí pouze jednoduše odložit do přední odkládací přihrádky, kde bude jeho baterie dobita pomocí indukčního nabíjení. Nutnou podmínkou je, že telefon musí podporovat standard Qi. Funkce indukčního nabíjení je součástí telefonního rozhraní Comfort, lze ji však objednat také separátně.

Pro všechny, kteří umí ocenit maličkosti života

Díky dvěma USB portům na zadní straně středové konzoly, které jsou sériově k dispozici od varianty výbavy Life, mohou Vaši spolucestující na zadních místech velmi jednoduše nabíjet MP3 přehrávač, digitální kameru nebo mobilní telefon. Jeho baterie je zpravidla vybitá právě ve chvíli, kdy jej člověk nejvíce potřebuje.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.