Delší cestou jeďte pouze v případě, že je to výhodné

Volitelný navigační systém Discover Media pro rádio Composition Media je vybaven barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm), předinstalovanými mapami pro Evropu, šesti reproduktory a jeho výkon je 4x 20 wattů. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. K jeho výbavě dále patří dva sloty na SD karty, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Díky mobilním službám online pak budete mít na Vašich cestách ty nejlepší informace z internetu.

Když chcete, můžete ho využívat i pro poslouchání rádia.

Rádio Composition Media je vybaveno barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení a s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Jeho výkon je 4x 20 wattů. Multimediální zážitek, který tento systém zaručuje, pak zprostředkovává šest reproduktorů. K jeho výbavě dále patří jeden slot na SD kartu, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. 

Rádio Composition

Rádio Composition s displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm) zajišťuje ve Vašem voze nikdy nekončící zábavu. Je totiž vybaveno tunerem pro příjem digitálního signálu DAB+, dvěma porty USB-C a telefonním rozhraním.

Rádio Composition Colour, které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm), dvěma konektory USB-C, podporuje hudební formáty MP3 a WMA a umožňuje příjem rádia v pásmu FM. Váš chytrý mobilní telefon můžete k rádiu připojit pomocí protokolu bluetooth. Součástí rádia je šest vysoce kvalitních reproduktorů.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.