S lepšími informacemi se snadněji dostanete do cíle Vaší cesty

Lepší orientace a aktuální informace: Paket služeb Car-Net Guide & Inform* lze využívat prostřednictvím navigačního systému Discover Media, který je součástí výbavy na přání. Otevírá Vám nové možnosti jak využít výhody, které přináší internet při cestování ve Vašem voze Volkswagen.

Díky připojení k internetu můžete využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například kolona stojících vozidel, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online téměř v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci. Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat také celou řadu zajímavých restaurací. Můžete si nechat zobrazit počet volných parkovacích míst v parkovacích domech, které jsou zapojené do systému, stejně jako nejbližší čerpací stanice s aktuálními cenami. Služba import destinace online Vám umožňuje poslat si do navigace automobilu cíle, které jste si vyhledali ve Vaší kanceláři, doma nebo na Vašich cestách.

* Využívání mobilních online služeb Car-Net Guide & Inform je podmíněno uzavřením separátní smlouvy se společností Volkswagen AG. Zákazník má po převzetí vozidla 90denní lhůtu na jeho zaregistrování na adrese www.volkswagen.com/car-net. Při pozdější registraci se zkracuje doba bezplatného využívání služeb.

Využívání mobilních služeb online Car-Net Guide & Inform je možné pouze v kombinaci s navigačním systémem Discover Media. Navíc je potřebné také koncové mobilní zařízení umožňující přístup k internetu (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní Wi-Fi hotspot. Alternativně je možné využít také volitelný přístupový bod CarStick LTE ve spojení s navigačním systémem Discover Media, který rovněž umožňuje bezproblémový přístup k internetu pro Váš navigační systém i vytvoření Wi-Fi hotspotu ve vozidle. Mobilní služby online Car-Net Guide & Inform jsou přístupné pouze prostřednictvím stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online Car-Net Guide & Inform se proto důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy.

Dostupnost služeb Car-Net Guide & Inform se může v jednotlivých zemích lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se může v průběhu trvání smlouvy měnit. Bližší informace o mobilních službách online Car-Net Guide & Inform získáte na adrese www.volkswagen.com/car-net nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Vaše oblíbené aplikace můžete využívat i ve Vašem voze T-Cross

Softwarové rozhraní Car-Net App-Connect, které se dodává na přání, Vám umožňuje pohodlné propojení Vašeho chytrého mobilního telefonu s volitelným rádiem Composition Media nebo navigačním systémem Discover Media, resp. Discover Pro, které se dodávají na přání. Vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu je tak možné ovládat prostřednictvím dotykového displeje v automobilu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Některé aplikace mohou zpracovávat informace, které získají z automobilu a nabízejí Vám tak další užitečné a zábavní funkce.

Volkswagen podporuje tři technologie pro připojení chytrých mobilních telefonů, které přinášejí celou řadu možností - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete zjistit, se kterou z uvedených technologií je Váš chytrý mobilní telefon kompatibilní. Vezměte prosím na vědomí, že některé aplikace nemusí být kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

Inteligentní spojení s Vaším vozem T-Cross: We Connect Go

Bezplatná aplikace We Connect Go v kombinaci s jednotkou DataPlug* Vám umožní přístup ke všem důležitým datům vozu. Vy tak na svém chytrém mobilním telefonu budete mít dobrý přehled o Vašem automobilu. Po snadné instalaci aplikace We Connect Go se díky propojení přes protokol bluetooth Váš T-Cross velmi rychle promění na tzv. Connected Car. Navíc představuje perfektní doplnění funkcí mobilních služeb online Car-Net Guide & Inform.

Na Vašem chytrém mobilním telefonu si vždy můžete prohlédnout informace, jako je stav počítadla kilometrů, nadcházející termíny servisních prohlídek nebo aktuální varovná upozornění a doporučení údržby. V případě poruchy můžete přímo z aplikace kontaktovat horkou linku Volkswagen v příslušné zemi, která je k dispozici 24 hodin denně, nebo nejbližší servis Volkswagen. Díky digitální knize jízd budete mít přehled o posledních jízdách a pomocí monitoru čerpání paliva můžete sledovat Vaše náklady na jízdu. A pro větší zábavu při jízdě po Vašich každodenních trasách můžete získávat body a trofeje.

Více informací o funkcích We Connect Go získáte na adrese https://connectgo.volkswagen-we.com.

* Jednotku DataPlug získáte u prodejce automobilů Volkswagen. Bližší informace o funkcích aplikace, o kompatibilitě s dalšími modely od roku výroby 2008 a často kladené otázky získáte na adrese https://connectgo.volkswagen-we.com.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.