Interiér, který je zcela podle Vašeho vkusu? Máte ho mít

Síla spočívá v přírodě. Jestliže je to i Vaše motto, pak správnou volbou pro Vás je volitelný designový paket zelená Garden. Střední plochy sedadel a vnitřní plochy jejich zvýšených boků jsou vyvedeny v kombinaci barev tyrkysové, oranžové a šedé Platinum. Dekor Transition ve 3D designu v kombinaci černé barvy leštěné do vysokého lesku a šedé umocňuje přírodní atmosféru interiéru, kterou doplňují tónovaná skla zadních oken a kryty na středové konzole v černé barvě ve vysokém lesku. V zelené barvě Garden jsou vyvedeny také kryty vnějších zpětných zrcátek. 17" kola z lehké slitiny Manila - pro variantu výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny Köln - pro variantu výbavy T-Cross Style jsou v zelené barvě Garden nebo černé. Každá jízda ve Vašem voze T-Cross se tak stane jedinečným zážitkem pro Vaše smysly.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.