Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání

Máte rádi barvy, ze kterých sálá energie? Tak právě pro Vás je určen designový paket oranžová Energetic. Potahová látka na středních plochách sedadel a vnitřních plochách jejich zvýšených boků je vyvedena v oranžové barvě a světle šedé Ceramique, což je svěží a současně decentní kombinace. Jedinečným detailem je rovněž dekor Transition ve 3D designu v kombinaci oranžové barvy Energetic a šedé. S ním jsou dokonale sladěné také kryty na středové konzole v oranžové barvě Energetic, spona na volantu a tónovaná skla zadních oken. Završením výčtu prvků tohoto paketu jsou pak 17" kola z lehké slitiny Manila - pro variantu výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny Köln - pro variantu výbavy T-Cross Style - v oranžové barvě Energetic, stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.