Upgrades

Nový Passat je vybaven celou řadou funkcí, které lze nejenom aktualizovat, ale jako funkce Upgrades¹ také dodatečně aktivovat. V závislosti na výbavě můžete i po zakoupení vozu aktivovat například:

  • Funkci navigace pro rádio Ready 2 Discover, resp. Ready 2 Discover Max
  • Regulaci dálkových světel Light Assist
  • Ambientní osvětlení (více barev)
  • Klimatizaci Air Care Climatronic

Nabídka konkrétních funkcí závisí na vozidle a modelu a lze si ji prohlédnout v obchodě In-Car Shop ve voze nebo v obchodě Webshop.

Více o Upgrades

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu jako hlavní uživatel, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop na adrese connect-shop.volkswagen.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě In-Car Shop a/nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop získat prostřednictvím aktuálně uvedeného způsobu platby, který lze v daném obchodě zjistit. Dostupnost funkcí Upgrades se může mezi obchody Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.