Rádio a navigační systémy

Rádio

Rádio Ready 2 Discover včetně služby Streaming & Internet¹ zahrnuje dotykový displej s úhlopříčkou 12,9 palce (32,8 cm) a zajistí Vám více než jen zábavu a informace na úrovni doby. Díky podpoře příjmu digitálního signálu DAB+, jež je součástí jeho sériové výbavy, si můžete užívat čistý ničím nerušený příjem. Rádio Ready 2 Discover je navíc možné upgradovat a lze ho tak i po zakoupení vozu proměnit na plnohodnotný navigační systém. Upgrade navigace² je možné provést prostřednictvím obchodu In-Car Shop, který je součástí infotainment systému vozu. Součástí jeho výbavy je:

 • 8 reproduktorů
 • Centrální reproduktor
 • Digital Cockpit
 • Rozhraní App-Connect včetně rozhraní App-Connect Wireless pro Apple CarPlay a Android Auto³
 • Příjem digitálního signálu DAB+
 • USB-C porty (s nabíjecím výkonem 45 W)
 • Telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth
 • Příprava pro pozdější aktivaci navigační funkce Discover včetně služby Streaming & Internet

Navigační systémy

Volitelný navigační systém Discover s dotykovým displejem s úhlopříčkou 12,9 palce (32,8 cm) zajišťuje intuitivní navigaci s rozpoznáváním dopravních značek. Navíc obsahuje anténu pro příjem rádia v pásmu FM a rozhraní pro příjem digitálního signálu DAB+. Systém je dále vybaven přípravou pro bezdrátové rozhraní App-Connect Wireless, několika USB-C porty (s nabíjecím výkonem až 45 W) a předinstalovanými navigačními mapami⁴. Prostřednictvím systému Discover navíc máte k dispozici celý svět online služeb z nabídky paketu VW Connect Plus.

Kromě funkcí rádia Ready 2 Discover jeho výbava navíc zahrnuje:

 • Navigační systém Discover včetně služby Streaming & Internet s displejem s úhlopříčkou 12,9 palce (32,8 cm)
 • Telefonní rozhraní Comfort s funkcí indukčního nabíjení
 • Hlasový asistent IDA

 

Pro všechny, kteří chtějí ještě něco navíc, je k dispozici navigační systém Discover Pro Max s displejem s úhlopříčkou 15 palců (38,1 cm) a s novým hlasovým asistentem IDA. Discover Pro Max má celou řadu moderních technických funkcí, jako např. rozpoznávání dopravních značek nebo domovskou obrazovku s možností individualizace, díky nimž bude každá Vaše jízda ještě komfortnější.

Navigační systém Discover Pro Max Vám umožní vybrat Vaši oblíbenou hudbu, změnit systémová nastavení nebo zobrazit jízdní data - intuitivně a pohodlně prostřednictvím dotykového ovládání nebo pomocí hlasových pokynů. Součástí výbavy systému jsou předinstalované navigační mapy, reproduktory vpředu i vzadu, stejně jako příjem digitálního signálu DAB+. Discover Pro Max dále zahrnuje USB-C porty (s nabíjecím výkonem až 45 W), telefonní rozhraní s protokolem Bluetooth s připojením na vnější anténu vozu a funkcí indukčního nabíjení. Jeho prostřednictvím lze také využívat online služby z nabídky paketu VW Connect Plus. Zážitek komfortu, který přináší tento infotainment systém je tak kompletní.

Kromě funkcí navigačního systému Discover jeho výbava navíc zahrnuje:

 • Navigační systém Discover Pro Max včetně služby Streaming & Internet s displejem s úhlopříčkou 15 palců (38,1 cm)
 • Hlasový asistent IDA
 • Head-up displej

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect/VW Connect Plus nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG na adrese www.myvolkswagen.net nebo prostřednictvím aplikace Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Pro bezplatné využívání služeb VW Connect/VW Connect Plus po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci Volkswagen, která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store.

Využívání mobilních služeb online VW Connect a VW Connect Plus je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání služeb Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici - mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici - prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Využívání mobilních služeb online We Connect a We Connect Plus je možné prostřednictvím integrovaného připojení k internetu. Pro využívání služeb Streaming & Internet, jednotlivých In-Car aplikací, stejně jako WiFi hotspotu, mohou být placená data zajišťována externím mobilním poskytovatelem Cubic Telecom a využívána v rámci pokrytí signálem mobilní sítě v mnoha evropských zemích. Data obsažená v těchto paketech mohou využívat všichni cestující ve voze. Informace o podmínkách, cenách a podpoře v jednotlivých zemích získáte na adrese https://vw.cubictelecom.com. O podmínkách pro Českou republiku se prosím informujte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Alternativně je možné využívat Internetové rádio, WiFi hotspot a Alexa - v případě, že jsou k dispozici - prostřednictvím mobilního zařízení (například chytrého telefonu), které podporuje funkci mobilního WiFi hotspotu. V tomto případě jsou příslušné služby přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Pro využívání bezplatné aplikace Volkswagen je nutný chytrý telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem.

Které služby jsou obsažené v paketech VW Connect a VW Connect Plus nebo We Connect a We Connect Plus závisí na zemi, ve které jsou využívány. Dostupnost služeb je závislá také na modelu vozu, jeho výbavě a nainstalované verzi softwaru. To platí i pro služby od dodavatelů třetích stran. Smlouva na využívání těchto služeb se uzavírá na dobu určitou a obsah služeb se v průběhu trvání smlouvy může měnit, případně může být omezen. Bližší informace získáte na adrese connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect / We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě Volkswagen Connect Shop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Dostupnost funkcí Upgrades se může v obchodech Webshop a In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Rozhraní App-Connect umožňuje využívání technologií Apple CarPlay a Android Auto. Za obě tyto technologie nesou odpovědnost společnosti Apple, resp. Google. Společnost Volkswagen nemá žádný vliv na dostupnost technologií Apple CarPlay a Android Auto v jednotlivých zemích, která se může lišit. Dostupnost technologie Apple CarPlay lze zjistit na stránce https://www.apple.com/de/ios/feature-availability/#apple-carplay a technologie Android Auto na stránce https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Funkce se mohou v průběhu trvání smlouvy měnit, resp. mohou být omezeny. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány oběma technologiemi. Informace o kompatibilitě chytrých telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/ a s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/. Apple CarPlay je registrovanou značkou společnosti Apple Inc. Android Auto je registrovanou značkou společnosti Google LLC.

Německo, Itálie, Chorvatsko (částečně), Lichtenštejnsko, Malta (částečně), Rakousko, Polsko (částečně), San Marino, Švýcarsko, Slovensko, Slovinsko, Česká republika, Maďarsko, Vatikán. Další data navigačních map najdete a aktualizace najdete na stránce www.volkswagen.cz

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.