Koncepce využití prostoru

Prožijte nadšení, které ve Vás vyvolá prostor nového vozu Passat. Díky tomu, že páka voliče automatické převodovky je nyní umístěna za volantem, vznikl na středové konzole další úložný prostor, kam se vejde dokonce i Váš tablet. Chytrá koncepce využití prostoru zajistí ve srovnání s předchozím modelem v zavazadlovém prostoru o 40 litrů více místa a při sklopených zadních sedadlech pak dokonce o 140 litrů. Nové odkládací přihrádky a úložné prostory jsou ve voze Passat také ve dveřích a na místech, která nejsou na první pohled vidět. Cestujícím na zadních sedadlech pak udělá radost zadní loketní opěrka s možností individuálního nastavení, která nabízí držák nápojůdržák na chytrý telefon.

Další zajímavostí je funkce Easy Open/Close, jež se dodává na přání a která umožňuje pouhým gestem nohy otevřít nebo zavřít dveře zavazadlového prostoru. Paket Zavazadlový prostor pak v rámci sériové výbavy obsahuje 12voltovou zásuvku, síťovou dělicí přepážku, variabilní podlahu a roletu (na přání s elektrickým ovládáním). Na přání je navíc k dispozici síť do zavazadlového prostoru, variabilní odkládací přihrádka, přepážka do zavazadlového prostoru s úložnou kapsou, a dokonce i zásuvka 230 V s ochranným kontaktem.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.