Klimatizace

Kdo by nezažil podobnou situaci: Jednomu spolujezdci je zima druhému horko. Díky sériové klimatizaci Air Care Climatronic patří tyto problémy minulosti. Od varianty výbavy Business je možné teplotu uvnitř vozu regulovat ve třech navzájem nezávislých zónách; na místě řidiče, spolujezdce a v prostoru zadních sedadel si každý může užívat klima, které je pro něj optimální - a na zadních místech mají cestující k dispozici dokonce vlastní ovládací prvky. Klimatizace toho však umí ještě více. Se snižující se rychlostí jízdy Air Care Climatronic automaticky snižuje hladinu hluku, který klimatizace vydává. A při použití ostřikovačů čelního skla nebo při zařazení zpátečky se automaticky aktivuje vnitřní cirkulace vzduchu. Nepříjemné pachy tak zůstanou vždy venku a v interiéru vozu je za všech okolností zajištěno dobré klima.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.