Interiér

Nastupte si, připoutejte se - a možná zapomenete odjet. I to se Vám může v novém voze Passat stát - a to nejen díky volitelným sedadlům ergoActive s masážní funkcí. Jeho působivý interiér, velkorysý prostor, důraz na inovativní technologie a elegantní design stanovuje nová měřítka. Jemné detaily, jako je ozdobné prošívání, dodávají kabině, jež je orientovaná na řidiče, nádech luxusu. Celá řada rozmanitých odkládacích přihrádek, jako např. zvětšený jumbobox ve středové konzole, nabízejí flexibilní úložný prostor pro vše, co je důležité.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.