eHybrid

Nový Passat eHybrid¹

Můžete se těšit na elektromobilitu budoucnosti - nastupte si do nového vozu Passat eHybrid¹. S efektivním modelem Plug-in Hybrid, který k pohonu využívá elektromotor a spalovací benzinový motor TSI, se pohodlně dostanete do cíle Vaší cesty. A nezáleží na tom, zda se jedná o cíl blízký nebo vzdálený. Předprodej nového modelu Passat eHybrid¹ se předpokládá v 1. čtvrtletí roku 2024.

Prototyp blízký modelu ze sériové produkce.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.