Passat eHybrid

Tento Plug-in Hybrid k pohonu využívá kombinaci elektromotoru a spalovacího benzinového motoru TSI.

Kapacita baterie oproti předchozí verzi vzrostla téměř dvojnásobně na 19,7 kWh (dříve 10,6 kWh) a i díky tomu se čistě elektrický dojezd zvýšil na cca 100 km. Celkový dojezd Passatu eHybrid v kombinaci obou pohonů pak činí cca 800 km.

Díky nové nabíječce bude možné nabíjení střídavým proudem (například z domácí nástěnné nabíječky) výkonem až 11 kW. Vybitou sadu akumulátorů tak bude možné zcela nabít za 2 hodiny a 45 minut.

Nabíjení ze stejnosměrných rychlonabíjecích stojanů probíhá výkonem až 40 kW a doba nabíjení z 10 % na 80 % tak trvá pouhých 26 minut.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.