Užívejte si komfort na stisk tlačítka

Travel Assist

Řízení s asistencí už pro Vás při cestování ve voze Passat GTE Variant nebude hudbou budoucnosti: Díky technologii, kterou využívá asistenční systém Travel Assist (výbava na přání), si tento komfort můžete po stisku tlačítka na volantu užívat již dnes. Systém Travel Assist tak zajišťuje komfort na vysoké úrovni:¹, ²

  • Zejména při jízdě po dálnicích a silnicích s potřebnými parametry systém Travel Assist udržuje Váš vůz v jízdním pruhu, udržuje nastavenou rychlost a současně přitom bere v úvahu i odstup od vpředu jedoucích vozidel.
  • V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG pak systém zajistí i popojíždění vozu ve váznoucí dopravě a Vy tak můžete zůstat zcela uvolnění.

Volitelná funkce Travel Assist vám na palubě poskytne velmi užitečnou asistenci při řízení. Dokáže vás udržet v jízdním pruhu, udržovat minimální vzdálenost od vozidla před vámi a nastavenou maximální rychlost. 

Jednou z funkcí, kterou k tomu využívá, je adaptivní vedení v jízdním pruhu. Ta aktivně udržuje vozidlo uprostřed jízdního pruhu. Travel Assist se přizpůsobuje vašemu stylu jízdy a může také jet dále vlevo nebo vpravo ve vlastním jízdním pruhu místo přesně uprostřed.

V kombinaci s navigačním systémem je Travel Assist rozšířen o prediktivní tempomat a asistent pro průjezd zatáčkou. Travel Assist tak dokáže přizpůsobit rychlost vozidla příslušným rychlostním omezením a uspořádání silnic (zatáčky, kruhové objezdy atd.).

V kombinaci s dvouspojkovou převodovkou (DSG) můžete zůstat klidní i při jízdě v dopravních zácpách a při zastavování a popojíždění.

Udávaná dojezdová vzdálenost, spotřeba a emise jsou předpokládané hodnoty.

Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Passat Variant GTE

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.