Zaujme při prvním pohledu. I při každém dalším

Reprezentativní přední partie modelu Passat GTE Variant představuje prvotřídní design, který zapůsobí svými výrazně modelovanými liniemi, aerodynamickou siluetou a výraznou horní mřížkou chladiče splňuje i ty nejvyšší požadavky. Atraktivní designové prvky, jako jsou volitelné modré brzdové třmeny, LED světla pro denní svícení ve tvaru písmene "C" v nárazníku a plakety GTE vpředu, po stranách vozu a vzadu, dodávají automobilu nezaměnitelný vzhled. K výraznému projevu vozu Passat GTE Variant přispívají také sériové LED světlomety s integrovanou světelnou signaturou.

Standardní LED světlomety s denním svícením zaujmou svým charakteristickým světelným designem. A díky jejich spektru osvětlení podobnému dennímu světlu je jízda ve tmě ještě příjemnější. Shoda: LED pásek ve tvaru písmene C v náraznících je tvarovaný a slouží jako světla pro denní svícení.

- Alternativně je k dispozici jako výbava na přání: IQ.LIGHT LED maticové světlomety s dynamickými odbočovacími světly a LED světly pro denní svícení, včetně dynamického ovládání dálkových světel - pro trvale zapnutá dálková světla bez oslňování.

Kromě sériových kol Montpellier Vám mimo jiné nabízíme nová volitelná kola z lehké slitiny Liverpool nebo Monterey Volkswagen R.¹

Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Passat Variant GTE

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.