Zážitek wellnessu

Komfortní jízda je zárukou uvolněného cestování. Díky nové volitelné aplikaci Wellness In-Car¹ se Vaše ID.7 postará o Vaši pohodu. Pomocí aplikace můžete v průběhu jízdy nebo při nabíjení aktivovat různé wellness programy. Nová koncepce klimatizace s inteligentními výdechy dynamicky a cíleně podle aktuální potřeby řídí proudění vzduchu. Vaše ID.7 Vám na sedadle řidiče nebo spolujezdce na přání zajistí komplexní zážitek příjemných pocitů, ke kterým přispívá harmonie vnímání zvuku, světla, krásy panoramatické střechy Smart Glas, stejně jako sezení v sedadle s masážní funkcí a možností, jež přináší klimatizace. V závislosti na tom, jak se cítíte (nebo chcete cítit), můžete použít různé dílčí programy - od aktivity až po relaxaci.

Pro užívání služeb We Connect a We Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám We Connect/We Connect Plus. Dále je pro služby We Connect/We Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Využívání služeb We Connect pro rodinu vozů ID. není omezeno tříletou lhůtou. Bezplatné využívání služeb We Connect Plus je omezeno na dobu tří let a po jejím uplynutí lze využívání služeb za poplatek prodloužit. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci We Connect ID., která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.