VW Connect pro Vaše ID.7

Digitální služby VW Connect¹ promění Vaše ID.7 na automobil připojený do sítě - prostřednictvím integrované SIM karty může být na přání online. Díky službám VW Connect Plus¹ pak máte k dispozici dopravní informace téměř v reálném čase a informace o nabíjecích stanicích se stavem jejich obsazenosti a otevírací dobou. Další digitální produkty pro Vaše ID.7 si můžete stáhnout, nainstalovat a aktualizovat prostřednictvím obchodu In-Car Shop

A díky aplikaci³ pro Váš chytrý telefon získáte přehled o důležitých datech Vašeho vozu i na Vašich cestách: Můžete například zjistit zbývající dojezdovou vzdálenost nebo informaci, zda jsou zavřené všechny dveře a okna. Spuštění a zastavení procesu nabíjení můžete pohodlně ovládat na dálku a také klimatizaci můžete nastavit podle Vašich individuálních preferencí.

Více o konektivitě

Pro užívání služeb VW Connect a VW Connect Plus ve vozech rodiny ID. je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službám VW Connect/VW Connect Plus. Dále je pro služby VW Connect/VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Využívání služeb VW Connect pro rodinu vozů ID. není omezeno tříletou lhůtou. Bezplatné využívání služeb VW Connect Plus je omezeno na dobu tří let a po jejím uplynutí lze využívání služeb za poplatek prodloužit. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu myvolkswagen.net. K tomuto účelu je možné využít také aplikaci VW Connect ID., která je k dispozici v obchodě AppStore nebo v Google Play Store. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě We Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě We Connect Webshop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Pro využívání bezplatné aplikace je nutný chytrý telefon s podporovanou verzí operačního systému iOS nebo Android a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva s mobilním operátorem. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming).

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.