Nabíjení v domácích podmínkách

Nabíjení doma

Váš elektromobil se nabíjí v době, kdy spíte.

Představte si, že ráno nasednete do Vašeho elektromobilu a s plně nabitou baterií odstartujete do nového dne. Vaše auto se totiž nabíjelo v době, kdy jste v noci odpočívali. Zní to dobře? Není to vůbec složité - potřebujete jen volitelný síťový nabíjecí kabel nebo wallbox.

Wallbox – Vaše soukromá nabíjecí stanice

Pravděpodobně nejpohodlnější způsob nabíjení baterie Vašeho vozu je využití domácího wallboxu. Například společnost MOON nabízí širokou škálu řešení nabíjení, která splní všechny nároky. MOON Vám umožní bezproblémový vstup do světa elektromobility. MOON pokrývá celé spektrum potřeb spojených s elektromobilitou - od wallboxu včetně bateriového uložiště a fotovoltaických panelů, až po rychlonabíjecí stanice se stejnosměrným proudem. Výroba, skladování a průmyslové využívání obnovitelných zdrojů energie jsou klíčovými tématy budoucnosti. Již delší dobu jsou tato témata označována jako mobilita budoucnosti - tato budoucnost však nastala již dnes.

Nabíjení pomocí síťového kabelu

Baterii Vašeho vozu můžete nabíjet také z běžné síťové zásuvky. Například v případě, že jste mimo domov. Vše, co k tomu potřebujete, je síťový kabel, který je součástí volitelné výbavy. Ten jednoduše připojíte do síťové zásuvky a nabíjecí konektor připojíte do nabíjecího portu Vašeho vozu. Pomocí wallboxu, jako je např. ID.Charger¹ se však baterie Vašeho vozu nabije mnohem rychleji, protože wallboxy jsou navrženy přesně k tomuto účelu.

Wallbox ID. Charger může být objednán jako součást volitelné výbavy modelů ID. a není součástí sériové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nové ID.7
Předprodej zahájen

Nové ID.7
Předprodej zahájen

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.