Rychlé nabíjení
Delší dojezd

V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 až 700 km¹ ² - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut³. Vy jste tak rychle opět připraveni k jízdě. Sofistikovaný management baterie a aerodynamický design pomáhají minimalizovat spotřebu energie.

Platí pro model ID.7 Pro S.

Dojezdová vzdálenost je určena u nejvýhodnější výbavové varianty příslušného modelu z hlediska dojezdu při absolvování jízdních cyklů podle celosvětově harmonizovaného standardu WLTP pro osobní a lehké užitkové vozy na testovací stanici. Skutečná dojezdová vzdálenost podle měřicího standardu WLTP se v praxi může lišit a je závislá na výbavě, jízdním stylu, rychlosti jízdy, použití komfortních a přídavných spotřebičů, vnější teplotě, počtu spolujezdců a zavazadel a výškovém profilu trasy jízdy.

Simulovaná doba nabíjení.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.