App-Connect

Infotainment a zábava pro každý okamžik

Chcete aplikace z Vašeho chytrého telefonu pohodlně využívat i ve Vašem automobilu? Díky rozhraní App‑Connect¹ je to velmi jednoduché. Jeho prostřednictvím lze totiž vybrané aplikace a obsah ovládat přímo z Vašeho vozu Volkswagen. Přes rozhraní Apple CarPlay nebo Android Auto od společnosti Google², které jsou součástí App-Connect, jsou aplikace a obsah z chytrého telefonu přeneseny na displej infotainment systému, kde je ve Vašem zorném poli můžete pohodlně a přehledně ovládat. Velmi snadno tak získáte přístup například k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám.

Více o App-Connect

Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese android.com/intl/de_de/auto/ a s rozhraním MirrorLink® na adrese mirrorlink.com/. Apple CarPlay je ochranná známka společnosti Apple Inc. Android Auto je ochranná známka společnosti Google LLC. MirrorLink je registrovaná ochranná známka konsorcia Car Connectivity Consortium LCC.

V závislosti na zemi, modelu a telefonním operátorovi.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.