Okouzlí svým zrychlením

Výkon nového ID.7 GTX

Nové ID.7 GTX zaujme již při prvním pohledu. Sportovní pohon všech kol zajišťuje přenos výkonu obou jeho motorů na vozovku. Progresivní řízení Vám pak v závislosti na rychlosti jízdy pomáhá při ovládání volantu. Výsledkem je ryzí dynamika.

Volitelná adaptivní regulace podvozku DCC umožňuje přizpůsobení jeho vlastností Vašim aktuálním potřebám. Vybírat přitom můžete z několika jízdních profilů - Sport, Komfort nebo Individual.

Detailní specifikace nového modelu ID.7 GTX se dozvíte po zahájení předprodeje.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.