Rozpozná, co by se mohlo stát

Nové ID.7 GTX: Varování před nebezpečím (Car2X)

Volitelný systém varování před nebezpečím pomáhá řidiči užitečnými informacemi - například může upozorňovat na práce na silnici nebo na blížící se vozidlo záchranné služby. Automobily vybavené touto technologií spolu navíc mohu vzájemně komunikovat a v případě poruchy nebo nehody na sebe mohou ostatní účastníky provozu upozornit. Technologie Car2X využívá pro komunikaci sítě WLAN (pWLAN).¹

Funkce systému varování před nebezpečím Car2X je demonstrována na modelu ID.7. Vyobrazení se může lišit.

V rámci možností daných systémem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.