Možnost dodatečné individualizace

Nové ID.7 GTX: Upgrades

Jako Upgrades¹ (od verze ID. Software 5.0 nainstalované od výrobce) je možné dodatečně odemknout následující funkční pakety:

  • Komfortní paket, který zahrnuje funkci vyhřívání čelního skla, vyhřívání volantu, klimatizaci Air Care Climatronic (se třemi klimatizovanými zónami), navigaci a funkci indukčního nabíjení pro chytré telefony.
  • Asistenční paket, který obsahuje systém sledování okolí vozu Area View, systém Travel Assist, funkci paměti pro parkovací asistenty, asistenta Park Assist Plus a asistenta Park Assist Pro jako přípravu pro parkování pomocí dálkového ovládání.

Dostupnost konkrétních nabídek závisí na modelu a jeho výbavě. Detailní informace získáte v obchodu In-Car Shop nebo Volkswagen Connect Shop.

Více o Upgrades

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb VW Connect / We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi, hardwarem a softwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop na adrese connect-shop.volkswagen.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě In-Car Shop a / nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Dostupnost funkcí Upgrades se může mezi internetovým obchodem a obchodem In-Car Shop lišit. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.