Řekněte Vašemu ID. „Ahoj!“

Hlasový asistent v novém ID.7 GTX

Infotainment systém Vašeho vozu můžete komfortně ovládat také Vaším hlasem prostřednictvím nového hlasového asistenta "IDA". Můžete tak zvolit např. rozhlasovou stanici, hledanou adresu nebo telefonní číslo.

Hlasový asistent se aktivuje oslovením "Ahoj IDA!" [ahoj ajda]. Váš automobil se tím promění na inteligentního partnera pro dialog. Hlasový asistent rozumí také volným formulacím z každodenního života, jako: "Je mi zima." nebo "Kde jsou v Praze japonské restaurace?", klade otázky a toleruje skákání do řeči.

Asistent "IDA" díky digitálnímu mikrofonu navíc rozpozná, zda hovoří řidič nebo spolujezdec a může tak cíleně přizpůsobit například klimatizaci osobě, která o změnu požádala. Hlasový asistent se Vám představuje také vizuálně na centrálním displeji a interakce je možné sledovat i pomocí grafiky.

To nejlepší na závěr: Od teď máte k dispozici také přístup k chatbotu umělé inteligence ChatGPT, jehož prostřednictvím získáte informace nebo rešerše nebo Vám jen zajistí zábavu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.