ID.7 Tourer
Koncepce vnitřního a zavazadlového prostoru

Větší prostor pro sportovní výbavu, zavazadla a pro vše, co potřebujete k aktivnímu trávení volného času. Díky možnosti sklopení zadního sedadla lze interiér a tím počet míst k sezení i objem zavazadlového prostoru rychle přizpůsobit Vašim potřebám. Podle toho, která sedadla sklopíte, se objem zavazadlového prostoru s délkou téměř dva metry může zvětšit z 545 litrů až na 1714 litrů, což podtrhuje výhody optimalizované konstrukce vozu a nabízí ještě větší flexibilitu. Sklon zadních opěradel lze navíc rychle a snadno přizpůsobit a zvětšit tak objem zavazadlového prostoru na 605 litrů. Není nutné obětovat páté místo k sezení. Změněná karoserie modelu ID.7 Tourer pak ve srovnání s limuzínou ID.7 zajišťuje cestujícím na zadních místech více místa nad hlavou. To dále zvyšuje jejich komfort.

Další atraktivní vlastností je volitelná funkce Easy Open & Close, která zajistí otevření i opětovné zavření dveří zavazadlového prostoru pomocí pohybu nohy - zcela bez použití rukou.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.