Upgrades pro Váš nový ID.7 Tourer

Celou řadu funkcí, kterými je Váš ID.7 Tourer vybaven z výroby, lze jako tzv. Upgrades¹ aktivovat dodatečně. V závislosti na výbavě vozu lze například aktivovat následující volitelné funkce:

Komfortní paket:

  • Vyhřívání čelního okna
  • Vyhřívání volantu
  • Klimatizaci Air Care Climatronic (3zónovou)
  • Navigaci
  • Funkci indukčního nabíjení

 

Asistenční paket:

  • Systém monitorování okolí vozu Area View
  • Systém Travel Assist s rojovými daty
  • Funkci paměti pro parkovací asistenty
  • Parkovacího asistenta Park Assist Plus
  • Funkci paměti pro parkovacího asistenta Park Assist Plus

Nabídka konkrétních funkcí závisí na vozidle a modelu a lze si ji prohlédnout v obchodě In-Car Shop ve voze nebo v obchodě Volkswagen Connect Shop.

Více o Upgrades

 

Pro získání funkcí Upgrades je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, uzavřenou platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect a aby proběhlo ověření vlastnictví vozu, které znamená přiřazení uživatelského účtu ke konkrétnímu vozidlu. Dále je nezbytně nutné, aby vozidlo bylo vybavené technickými funkcemi a hardwarem potřebným pro funkce Upgrades, které mohou být závislé na modelovém roku a datu výroby. Příslušné funkce Upgrades pro dané vozidlo si jeho hlavní uživatel může prohlédnout v infotainment systému pod položkou menu In-Car Shop nebo v obchodě We Connect Webshop na adrese shop.volkswagen-we.com. Placené produkty z nabídky funkcí Upgrades lze v obchodě We Connect Webshop, stejně jako v obchodě In-Car Shop získat prostřednictvím uvedeného způsobu platby. Informace týkající se funkcí Upgrades a jejich dostupnosti získáte rovněž u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Funkce aktivované prostřednictvím Upgrades jsou vázány k vozidlu, mohou je využívat všichni jeho řidiči, ale nelze je přenést do jiného automobilu.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.