ID.7 Tourer
Nabíjení a dojezdová vzdálenost

V závislosti na kapacitě baterie je dojezdová vzdálenost na čistě elektrický pohon nového modelu ID.7 Tourer až 687 km¹ ² - téměř každou cestu tak můžete absolvovat nonstop bez nutnosti nabíjení. Na rychlonabíjecích stanicích se stejnosměrným proudem při mírných venkovních teplotách a při nabíjecím výkonu až 200 kW lze baterii dobít z 10 na 80 % kapacity za přibližně 25 minut³. Rychle tak můžete opět pokračovat v jízdě. Sofistikovaný management baterie a aerodynamický design pomáhají minimalizovat spotřebu energie.

Prototyp, který je blízký modelu ze sériové produkce. Automobil zatím není součástí prodejní nabídky.

Předpokládaná dojezdová vzdálenost je určena při absolvování jízdních cyklů podle celosvětově harmonizovaného standardu WLTP pro osobní a lehké užitkové vozy na testovací stanici. Automobil zatím není součástí prodejní nabídky. Skutečná dojezdová vzdálenost vozu ze sériové produkce podle měřicího standardu WLTP se v praxi může lišit a je závislá na výbavě, jízdním stylu, rychlosti jízdy, použití komfortních a přídavných spotřebičů, vnější teplotě, počtu spolujezdců a zavazadel, výškovém profilu trasy jízdy a na procesu stárnutí a opotřebení baterie.

Simulovaná doba nabíjení na základě zvoleného parametru. Skutečná doba nabíjení může být odlišná.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.