Zážitek komfortu

Nový ID.7 Tourer: Koncepce interiéru

Nový model ID.7 Tourer nabízí velký prostor až pro pět cestujících. Díky prémiovým materiálům a prvkům, jako je ambientní osvětlení nebo panoramatické střešní okno Smart Glas s elektricky ovládanou průhledností, má jeho interiér charakter kombi luxusní třídy, který vyvolává pocit mimořádně velkého prostoru. V interiéru nového modelu ID.7 Tourer je sériově použit vysoký podíl speciálních materiálů, stejně jako materiálů, které jsou 100% recyklovány.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový ID.7 Tourer

Nový ID.7 Tourer

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.