Připravený téměř na vše

Nový ID.7 Tourer: IQ.LIGHT

Již na první pohled se nový model ID.7 Tourer prezentuje skutečným highlightem: inovativními světlomety IQ.LIGHT. Použití technologie LED Matrix umožňuje jízdu s trvale zapnutými dálkovými světly, aniž by přitom docházelo k oslňování ostatních účastníků silničního provozu.¹ Mezi krásně tvarovanými LED světlomety LED Matrix je umístěn elegantní světelný pás s centrálním logem Volkswagen. Jestliže se přiblížíte k vozidlu, světlomety se krátce rozsvítí, jako by na Vás mrkaly. Váš ID.7 Tourer se tedy chová podobně jako člověk.²

To, co působí dokonalým dojmem vpředu, nesmí chybět ani na zadní partii vozu. Součástí paketu jsou volitelná 3D zadní světla s LED technologií s animovanými brzdovými světly a s integrovanými dynamickými směrovými světly, která se postupně plynule rozsvěcují a názorně tak ukazují směr odbočení. Zadní světla jsou rovněž doplněná osvětleným logem, které završuje harmonický designový koncept, jenž lze vnímat od přední po zadní partii vozu.

V rámci možností daných systémem.

V kombinaci se zamykacím a startovacím systémem bez přímého použití klíčku Keyless Access.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový ID.7 Tourer

Nový ID.7 Tourer

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.