ID.7 Tourer
Digital Cockpit

Zcela nový zážitek ve Vašem modelu ID.7 Tourer Vám přinese přístrojová deska Digital Cockpit, která je díky nové intuitivní koncepci ovládání skutečně chytrým zařízením. Prostřednictvím sériového displeje s úhlopříčkou 15 palců (38 cm) tak máte pohodlný přístup k těm nejdůležitějším funkcím. Oblíbené položky lze individuálně konfigurovat a více ikon aplikací na domovské obrazovce zaručuje rychlý přístup a lepší uživatelský komfort.

Hlavní funkce klimatizace jsou integrovány do první úrovně ovládání infotainment systému a lze k nim tak přistupovat přímo. Na novém velkém displeji jsou vždy viditelné různé funkce nové koncepce ovládání klimatizace, které lze bezprostředně aktivovat a individuálně konfigurovat pro každého uživatele. Inteligentní výdechy ventilace řídí proudění vzduchu; speciální požadavky lze aktivovat pomocí hlasových pokynů. Například na zvolání "Ahoj, IDA, mám studené ruce!" vůz reaguje spuštěním vyhřívání volantu. Kromě toho je proud teplého vzduchu směřován speciálně na ruce.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový ID.7 Tourer

Nový ID.7 Tourer

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.