ID.7 Tourer
Klimatizace Climatronic pro sedadla

Volitelná sedadla ergoActive Premium jsou vybavena dynamickou klimatizací. Plochy jejich sedáků a opěradel jsou nezávisle na sobě vyhřívané a větrané. Díky sladění těchto funkcí dokáže sedadlo v automatickém módu nezávisle nastavit Vaše vlastní klima a zajistit tak pohodlné sezení. Jak klimatizace pracuje? V kontaktní zóně mezi sedadlem a tělem sedící osoby je měřena teplota a vlhkost. Společně s další faktory, jež mají vliv na klima, a preferovanou volbou, jako např. "teplá záda", je následně vypočítáno Vaše individuální nastavení klima sedadla. Vystoupení se zpocenými zády tak patří minulosti. V automatickém módu můžete navíc volit jedno ze tří inteligentních nastavení: od horkého přes suché až po chladné. Můžete si tak užívat dokonalý komfort, díky kterému se budete cítit fit a svěží i při cestování na dlouhé vzdálenosti - ať už po sportovním výkonu, nebo po procházce.

Komfort si samozřejmě mohou užívat také cestující na zadních místech, protože sedáky zadních sedadel mohou být vyhřívány ve třech stupních.

Příklad zobrazení v modelu ID.7.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.