ID.7 Tourer
Head-up displej s rozšířenou realitou

Ve Vašem voze ID.7 Tourer se nejmodernější technologie kombinují s realitou. Vy díky tomu máte přehled o tom, co je aktuálně důležité. Head-up displej s rozšířenou realitou (AR Head-up displej) promítá důležité digitální informace - např. informace týkající se změny jízdního pruhu nebo na přání směrové šipky navigace - přímo na čelní sklo do Vašeho zorného pole. Pokyny navigace tak vidíte virtuálně na silnici, přesně v místě, kam máte jet - aniž byste přitom museli spustit oči od dění v silničním provozu. Do cíle Vaší cesty se tak dostanete mnohem klidnějším způsobem.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.